Translate

15 marca 2015

Exploding box urodziny - tort

Witajcie :-)
Długo mnie tu nie było, ale postaram się ten czas Wam wynagrodzić :-)

Dzisiaj kolejny exploding box tym razem dla 4 letniej dziewczynki na urodziny. Poszukuję nowych inspiracji, dlatego w moim pudełeczku znalazło się kilka ciekawych rozwiązań. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :-)

Pudełeczko składa się z dwu warstw, wewnątrz jest miejsce na imię i wiek oraz panele z dziewczęcymi motywami. Z drugiej strony znajdują się kieszonki z miejscem na np. życzenia oraz stemplowane panele. Na zewnętrznej warstwie znajdują się obracane, podwójne panele (są spięte ćwiekiem, na którego nakleiłam papierowy kwiatek), jest także miejsce, gdzie można włożyć np. zdjęcie solenizantki. Wszystko zależy od wyobraźni :-)

Jednak na szczególną uwagę zasługuję torcik. Dziękuję mojej Mamie, która bardzo mi pomogła zwłaszcza przy tym elemencie, prawdopodobnie brakłoby mi cierpliwości. Za pierwszym razem bardzo trudno jest zrobić okrągły tort, ale ja jak to ja zawsze zaczynam od tych trudnych rzeczy ;-)  Niestety nie mam zdjęć z powstawania pudełka i tortu krok po kroku, ale przy następnym boxie będę o tym pamiętać :-)

Wisienką na torcie (a raczej pudełku) jest biedronka wykonana metodą quilling. Uważam, że jest po prostu śliczna :-)